Archív webinárov

Každý mesiac zorganizujeme niekoľko webinárov zameraných na rôzne témy. Od noviniek zo sveta eurofondov, cez mesačný výber aktuálnych grantov až po predstavenie podmienok konkrétnych výziev. Na webináre si občas pozývame aj zaujímavých hostí, ktorí sa radi podelia o rôzne tipy či aktuálne informácie o grantoch a dotáciách.

Archív webinárov je, spolu s najkomplexnejšou databázou grantových výziev, súčasťou našich balíkov predplatného MEDIUM a PROFI. Jeho obsah pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Všetci používatelia s aktívnym predplatným nájdu neobmedzený archív bezplatných webinárov priamo vo svojom profile na portáli Grantexpert, počas celého roka. Žiadne zaujímavé podujatie vám už neujde.

Chcem archív webinárov

Free webináre

Bezplatné webináre organizujeme raz, alebo aj viac krát do mesiaca. Za posledný rok sme zorganizovali viac než 20 webinárov, ktoré si pozrelo už takmer 7 tisíc z vás. Aktuálne a plánované webináre nájdete TU

Pozrite si záznam z webinára o podpore cyklodopravy, ktorý sme organizovali 2. septembra 2021:

 

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché. Portál GrantExpert je vstupnou bránou do sveta grantov a dotácií. Okrem webinárov poskytujeme aj ďalšie služby a obsah týkajúci sa tejto témy. Už nemusíte tráviť hodiny na webstránkach operačných programov, ministerstiev a iných poskytovateľov grantov, aby ste zložito hľadali vhodné granty a dotácie pre vašu organizáciu. S GrantExpertom získate aj prístup k najkomplexnejšej a najprehľadnejšej databáze grantov na Slovensku, ktorú každý deň aktualizujemea prepisujeme do ľudskej reči. Vďaka našim balíkom predplatného nájdete Archív webinárov, databázu výziev a skúsených grantových expertov pod jednou strechou.

1. Pridajte sa k predplatiteľom

2. Webináre uvidíte vo svojom profile

3. Žiadny webinár vám už neujde

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk