Dôležité zmeny a novinky na portáli Grantexpert

Grantexpert.sk vám už niekoľko rokov prináša aktuálne informácie o grantoch a dotáciách. Či už sú to dotácie z eurofondov, ministerstiev, VÚC, komunitárnych programov alebo granty zo súkromných nadácií. Najkomplexnejšiu databázu grantových výziev na Slovensku spolu s ďalšími službami máte k dispozícii pod jednou strechou. O otvorených výzvach vám posielame notifikácie, ktoré pravidelne dostáva viac než 15 tisíc používateľov portálu.

Denne s vami individuálne konzultujeme vaše projekty, projektové nápady alebo radíme, ako spraviť prvý krok k úspešnému získaniu financií. Každej konzultácii predchádza naša poctivá príprava, aby bola pridaná hodnota čo najvyššia. Okrem toho prinášame čerstvé informácie, ale aj praktické tipy v podobe webinárov či článkov. Spájame tiež preverených expertov v online prostredí so záujemcami o granty a dotácie.

Dôležitou zmenou je, že od 1. mája 2021 sa Grantexpert s.r.o. stáva platcom DPH. Pre používateľov, ktorý nie sú platcami DPH sa ceny niektorých služieb mierne navýšia, iné zostanú rovnaké. Svoje služby sa naďalej snažíme skvalitňovať. Aj preto prinášame rôzne vylepšenia a novinky.

Nový formát webinárov aj vylepšené predplatné

Približne pred rokom sme začali organizovať online webináre, v ktorých sme postupne prezentovali zaujímavé témy a výzvy pre podnikateľov, samosprávy, neziskové organizácie, školy ale aj pre kultúrny a kreatívny sektor či poľnohospodárov. Za uplynulý rok sme zorganizovali takmer 30 webinárov, ktoré si pozrelo viac než 6 tisíc z vás.

Nedávno sme spustili nový formát – Webináre extra: Cesta úspešného projektu, kde vám odovzdávame cenné know-how  pre prípravu a realizáciu projektov. Na konkrétnych príkladoch z praxe predstavujeme naše vlastné projekty od A do Z. Vďaka nim sa môžete dozvedieť ako vyzerá projektová žiadosť, tvorba rozpočtu či schvaľovanie projektov. Dokumenty a materiály zároveň poskytujeme aj na ďalšie použitie pri tvorbe vašich vlastných projektov.

Po novom je tiež súčasťou balíkov predplatného aj Archív webinárov, aby ste sa mohli k informáciám dostať aj v prípade, že ich nestíhate sledovať naživo. K posúdeniu projektových nápadov, či konzultáciám tak v balíkoch MEDIUM a PROFI pribudol aj ďalší praktický benefit.

Ďalšou novinkou, ktorú pripravujeme v najbližších týždňoch je zľava 20% zo všetkých balíkov predplatného pre školy a neziskové organizácie. Našim cieľom je aj naďalej podporovať tretí sektor či oblasť vzdelávanie.

Spolu so začiatkom programového obdobia 2021 – 2027 bude, okrem nových grantov a dotácií pribúdať aj ďalší zaujímavý obsah. Všetko potrebné nájdete pod jednou strechou na našom portáli.

Tím Grantexpert


ĎALŠIE NOVINKY | Grantexpert.sk

ARCHÍV WEBINÁROV

Chceli by ste mať k dispozícii kompletný archív webinárov?

AKTUÁLNE VÝZVY | Grantexpert.sk

AKTUÁLNE VÝZVY

Radi vám pomôžeme získať financie pre vaše projekty.

ŠKOLENIA A WEBINÁRE | Grantexpert.sk

ŠKOLENIA A WEBINÁRE

Zorientujte sa vo svete eurofondov a iných grantov.

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk