Dotácie pre školy

„…niske dane, vysoke viplaty, vysoke dochodki, nulovy deficent statu… “ (facebook-ová perla). Krásna predstava, ale s takouto gramatikou lepšiu budúcnosť nevybudujeme. Získajte podporu na školy a vzdelávanie. Od jaslí po univerzity.

Vzdelávanie a jeho podpora

Vďaka grantom môžete učiť v krajších učebniach, nakúpiť moderné pomôcky, vzdelávať sa, inovovať a experimentovať. Objavte s nami nekonečné more možností financovania pre školy – od materských škôl až po univerzity. Našim spoločným cieľom je predsa kvalitnejšie školstvo.

Spoznajte možnosti grantového financovania pre vašu školu a mnoho iného počas konzultácie s jedným z našich expertov. Takisto si môžete vyberať z ponuky služieb šitým vám na mieru.

Nové výzvy na podporu školstva a vzdelávania vychádzajú často, no dostať sa k nim je občas zložité. My, na portáli Grantexpert.sk trávime hodiny času hľadaním výziev pre vás.

Chceli by ste dostávať notifikácie o nových výzvach? Stačí sa prihlásiť. 

Z dotácií môžete podporiť nasledujúce oblasti

previous arrow
Slide 1
VZDELÁVACIE AKTIVITY

Výstavba a rozširovanie škôlok, investície do jazykových učební, odborných učební a knižníc na základných školách, investície do stredných odborných škôl, zvýšenie gramotnosti zamestnateľnosti Rómov…

VÝSKUM A VÝVOJ

Podpora popularizácie výskumu a vývoja, podpora programov výskumu a vývoja so zapojením vysokých škôl, konsolidácia a optimalizácia výskumných, vzdelávacích a inovačných kapacít výskumných inštitúcií…

ANALÝZY, PLÁNY, STRATÉGIE

Spoločné cezhraničné plánovanie stratégií vzdelávania, stratégie prepojenia vzdelávania s praxou a výskumom a vývojom, modernizácia vzdelávacích programov…

SOCIÁLNE SLUŽBY A ZDRAVOTNÍCTVO

Podporované sú zariadenia pre deti za účelom zosúladenia rodinného a pracovného života (škôlky, jasle a pod.), opatrenia pre rodovú desegregáciu vo vzdelávaní, sociálne začlenenie marginalizovaných komunít…

Slide 2.1
KULTÚRA CESTOVNÝ RUCH A VOĽNOČASOVÁ INFRAŠTRUKTÚRA

Univerzity sa môžu podieľať na rozvoji a zachovaní kultúrneho a prírodného dedičstva v cezhraničných programoch.

DOPRAVNÁ INFRAŠTRUKTÚRA A SLUŽBY

Univerzity sa môžu podieľať na návrhu riešení, systémov či stratégií v oblasti zlepšenia cezhraničnej dopravy vrátane verejnej dopravy.

next arrow

Konzultujte s profesionálmi

Chcete sa zorientovať v palete grantových zdrojov určených na podporu a škôl a vzdelávania? Zaujíma vás ako to funguje pri grantovej podpore a čo to obnáša? Radi by ste sa dozvedeli na aké projekty je možné žiadať finančný príspevok? Tieto a ďalšie otázky si počas konzultácie prejdete so skúseným odborníkom, ktorý vám všetko vysvetlí jednoducho a bez zbytočne zložitého jazykového paškvilu grantového financovania. Využite grantové poradenstvo formou konzultácie priamo s našimi GrantExpertmi.

Konzultáciu vám poskytneme pre tieto oblasti:

  • Možnosti podpory vašej školy, vzdelávacieho či výchovného projektu
  • Na aké nápady a projekty sú poskytované granty a dotácie
  • Čo obnáša príprava projektu
  • A iné
Ako prebieha konzultácia?

Po objednaní a zaplatení služby vás budeme kontaktovať a zistíme vaše potreby a dohodneme presný čas konzultácie. Následne v závislosti od vašej požiadavky pre vás vyberieme najvhodnejšieho konzultanta, s ktorým sa v dohodnutom čase stretnete (v našich priestoroch na Záhradníckej 72 v Bratislave) alebo vás kontaktuje telefonicky, či cez skype (záleží len a len od vašich preferencií) a zodpovie všetky vaše otázky.

Koľko stojí konzultácia?

Štandardný rozsah konzultácie je 60 minút a jej cena je 69 € s DPH (57,5 € bez DPH)

Podporte vzdelávanie s GrantExpert.sk

Naše služby šijeme na mieru vašim potrebám.

Chcete vedieť viac?

Spoznajte možnosti podpory
odovzdávania vedomostí.
My vám všetko vysvetlíme.

Máte nápad?

Zistite ako z neho spraviť projekt,
získajte rady a tipy ako ho posunúť
na vyššiu úroveň. Poradíme vám.

Napíšeme vám projekt?

Nechajte vypracovanie žiadosti o grant
na odborníka a ušetrený čas
a energiu vrhnite do výučby.

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk