Náš príbeh

Ako experti na grantové poradenstvo sme roky pracovali na množstve úspešných projektov veľkého rozsahu. Pri práci v tejto oblasti sme si uvedomili, že sa často zabúda na malé projekty, ktorých hodnota pre rozvoj podnikov, verejných priestranstiev, či občianskej vybavenosti nijako nezostávala za väčšími zámermi. Vtedy sme si povedali, že prečo nepomáhať aj menším projektom získať dotácie pre ich uskutočnenie. Už v prvých krokoch preverujeme, či je projektový nápad vôbec vhodný na grantové financovanie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme ako napísať žiadosť o grant,  aby mala čo najväčšie šance na úspech a na čo si dať pozor, aby sme sa vyhli prekážkam.

Ako to všetko vzniklo?

„Veľkým projektom sa v spoločnosti Centire venujeme už roky. Časom sme si pri stretnutiach s našimi kolegami z grantového poradenstva uvedomili, že malé projekty sú na okraji záujmu.  Naša materská spoločnosť pomáha pri rozsiahlych projektoch samosprávam, podnikom a mimovládnym organizáciám ale na menšie zámery jej neostáva priestor.“

„ Nechceme aby tieto zámery zapadli prachom. Z tohto dôvodu sme v spolupráci so spoločnosťou Centire založili portál GrantExpert.sk. Cieľom tohto online nástroja je poskytovať poradenstvo a zdieľať naše skúsenosti dostupným a jednoduchým spôsobom.“

GrantExpert.sk

V rámci portálu vás zorientujeme, ako získať financie z eurofondov alebo iných grantových zdrojov a poradíme vám, ktorý je najvhodnejší pre váš projektový nápad. Nastavte si notifikácie o nových výzvach a nájdite si skúseného experta, ktorý pre vás grantovú žiadosť pripraví. A to všetko on-line.

Organizujeme pre vás školenia, na ktorých sa dozviete čo všetko potrebujete zvládnuť, aby ste mohli dotáciu získať a načo ju môžete využiť. Aktuálne grantové výzvy približujeme aj v rámci našich pravidelných webinároch.

Máte v hlave nápad, ale neviete ako ho uviesť do života? Neváhajte sa na nás obrátiť.

Zoznámte sa s nami

Tamás Szőke

Tamás Szőke

Zakladateľ portálu

Tamás Szőke

Zakladateľ portálu
Tamás Szőke

Ako strojca myšlienky a spoluzakladateľ portálu GrantExpert sa Tamás venuje tak trochu všetkému - od vymýšľania nových služieb a funkcionalít cez výber expertov až po osobné konzultácie s klientmi.

Email:
Phone:
Maroš Janovič

Maroš Janovič

Grantový expert

Maroš Janovič

Grantový expert
Maroš Janovič

Maroš je súčasťou
tímu grantového poradenstva, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti z projektového manažmentu. Jeho individuálny prístup ku špecifickým potrebám klienta priniesol výborné výsledky v získavaní podpory z fondov.

Email:
Phone:
Lenka Chovancová Ťupeková

Lenka Chovancová Ťupeková

Grantová expertka

Lenka Chovancová Ťupeková

Grantová expertka
Lenka Chovancová Ťupeková

Lenka už takmer desať rokov pomáha podnikateľom nastaviť pre biznis tie správne ciele a získať tých správnych investorov. Pre vaše projekty vyhodnotí investičné zámery a projektové riziká.

Email:
Phone:
Juraj Zelinka

Juraj Zelinka

Produktový manažér

Juraj Zelinka

Produktový manažér
Juraj Zelinka

Email:
Phone:

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk