Projektová fabrika pre sociálne podniky

Uplynulé mesiace sme pomáhali vybraným sociálnym podnikom s prípravou projektovej žiadosti pre výzvu – Investičná pomoc pre sociálne podniky – nenávratná zložka. Tento náročný, ale zaujímavý proces nám vnukol myšlienku rozšírenia našich služieb o projektovú fabriku pre sociálne podniky. Radi by sme tak využili naše skúsenosti a pomohli tak aj ďalším registrovaným sociálnym podnikom získať financovanie na ich rozvoj.

Otvárame preto novú fabriku pre sociálne podniky! V rámci nej získajú sociálne podniky balík konzultácií, ktoré im pomôžu pripraviť dokumenty k projektovej žiadosti pre aktuálne vyhlásenú výzvu.

Balík konzultácií nepredstavuje písanie projektu na kľúč. Sociálne podniky si musia vyhradiť dostatok času pre vlastnú prácu na dokumentoch a prílohách. Podmienkou je aj práca s Excelom. Sociálne podniky však vďaka účasti v projektovej fabrike získajú odporúčania, inštrukcie a pripomienky, ktoré im pomôžu kvalitne pripraviť takmer kompletnú projektovú žiadosť, resp. podklady pre žiadosť o investičný nástroj.

V rámci balíku konzultácií získate:

WEBINÁR: záznam z webinára bude poskytnutý všetkým účastníkom projektovej fabriky
INDIVIDUÁLNA KONZULTÁCIA: rozsah individuálnej konzultácie sa skladá z pripomienkovania dokumentov a online konzultácie k odporúčaniam a pripomienkam. Termín konzultácií bude prispôsobený klientom.

Kedy?

  • Projektová fabrika odštartuje v pondelok 9. augusta 2021
  • Konzultácie budú prebiehať v auguste a septembri 2021.*

Za koľko?

  • Cena za účasť na projektovej fabrike v rozsahu 18 hodín je 749 eur.
  • Kapacita prvej projektovej fabriky je obmedzená pre maximálne 6 sociálnych podnikov.

Nezáväzná registrácia

Vybrané sociálne podniky, ktoré získajú účasť na projektovej fabrike, budeme kontaktovať individuálne. V prípade ďalších otázok, prosím, kontaktujte Ľubomíra Billého na lubomir.billy@centire.com alebo na 0903 415 872.

*Centire s.r.o. si vyhradzuje právo výberu účastníkov fabriky na základe oprávnenosti žiadateľa, relevantnosti a potenciálu projektového zámeru.  Centire s.r.o. negarantuje zúčastneným sociálnym podnikom schválenie finančného nástroja zo strany finančnej inštitúcie ani schválenie nenávratnej zložky v rámci investičnej pomoci. 


ĎALŠIE NOVINKY | Grantexpert.sk

ARCHÍV WEBINÁROV

Chceli by ste mať k dispozícii kompletný archív webinárov?

AKTUÁLNE VÝZVY | Grantexpert.sk

AKTUÁLNE VÝZVY

Radi vám pomôžeme získať financie pre vaše projekty.

ŠKOLENIA A WEBINÁRE | Grantexpert.sk

ŠKOLENIA A WEBINÁRE

Zorientujte sa vo svete eurofondov a iných grantov.

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk