GRANTALKS

Sedíte za počítačom a zrazu vám v rohu obrazovky preblikne nový mail od Grant Experta. Notifikácia o práve otvorenej výzve. Tento týždeň to nie je prvá. Názov znie fajn tak si ju rozkliknete a čítate. Oprávnené aktivity sú celkom zaujímavé, a asi by ste aj mohli žiadať o príspevok, ale v texte výzvy za priehrštie podmienok a pravidiel.
Jooj, komu sa to chce celé študovať. Elaborát v jazykovom paškvile eurofondčiny. Zatnite zuby a študujte alebo sa príďte porozprávať s nami. Pri šálke kávy a maslovom kroasante je aj debata o grantových výzvach krajšia. Hlavne ak je vašim spoludiskutujúcim niekto, kto španielsku dedinu eurofondov opustil už pred rokmi.

GranTalksurčené každému, kto chce byť v obraze v oblasti dostupných eurofondov, kto sa chce dozvedieť viac o najnovších grantoch alebo si chce rozšíriť svoj všeobecný obzor. Stačí si len vybrať z ponuky.

Kultúra a kreativita

Tentoraz sa porozprávame o dotačných a grantových možnostiach pre kultúru a kreatívne odvetvia. V júni si môžete v rámci tejto témy vybrať z dvoch termínov nášho podujatia.

Dotačné schémy VÚC

Podpora kultúry, turizmu, športu, voľnočasových aktivít, revitalizácia pamiatok…. ale eurofondy to nejsou, jasný pane. V marci sa budeme venovať zdrojom z VÚC, ktoré sú určené širokej palete žiadateľov.

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk