Projektové Fabriky

Mentoringový program pre tých, ktorí si svoj projekt chcú napísať sami. Účastníci dostanú individuálnu spätnú väzbu na svoj projekt vo viacerých kolách a po úspešnom zvládnutí programu odchádzajú s hotovou projektovou žiadosťou.

Tvoríme projekty – technológie pre podniky a startupy

Projektová Fabrika je intenzívny dvojmesačný program určený pre malé a stredné podniky a startupy, ktoré žiadajú o finančnú podporu z fondov EÚ. Účastníci programu dostávajú individuálnu spätnú väzbu na svoj projekt vo viacerých kolách a po úspešnom zvládnutí programu odchádzajú s hotovou projektovou žiadosťou. Momentálne nemáme otvorenú projektovú fabriku pre podniky a startupy.

Tvoríme projekty – kreatívny priemysel v BSK

Vyfabrikujte si žiadosť o grant v novej projektovej Fabrike a podporte kreatívny priemysel v Bratislavskom kraji. Projektová Fabrika je intenzívny dvojmesačný program určený pre malé a stredné podniky a startupy, ktoré žiadajú o finančnú podporu z fondov EÚ. Účastníci programu dostávajú individuálnu spätnú väzbu na svoj projekt vo viacerých kolách a po úspešnom zvládnutí programu odchádzajú s hotovou projektovou žiadosťou. Momentálne nemáme otvorenú projektovú fabriku pre kreatívny priemysel. Radi vám ale zašleme notifikáciu, až bude fabrika znovu otvorená pre aktuálny grant. Stačí sa registrovať na portáli GrantExpert.sk.

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk