Webinár: Nové trendy vo vzdelávaní anglického jazyka

Centire s.r.o. v spolupráci s portálom Grantexpert a MarDur s.r.o. – Geniuso hovoriace knihy, vás pozývajú na podujatie zamerané na nové prístupy vo vzdelávaní anglického jazyka na prvom stupni základných škôl. Webinár predstavuje sériu národných učebníc angličtiny pre primárne vzdelávanie pod názvom CLICK 1 – CLICK 4. Bezplatný webinár sa uskutoční v stredu, 20. októbra o 14:00.

Učebnice sú spracované pre účely vyučovacieho procesu aj v on-line forme a dajú sa ľahko prezentovať a využívať počas vyučovacieho procesu. Osobitosť tejto série učebníc je práve v ich spracovaní, pretože ide o interaktívne učebnice. Tie sú jedinečné tým, že si žiaci aj doma dokážu jednoducho precvičovať výslovnosť, okamžite skontrolovať správnosť odpovedí, učiť sa slovnú zásobu ako aj gramatiku. Spracovanie učebníc sprístupňuje žiakovi anglický jazyk hravou formou s ohľadom na funkčnosť využitia jazyka.

Séria hovoriacich učebníc a pracovných zošitov CLICK 1 – CLICK 4 je koncipovaná tak, aby čo najlepšie vyhovovala slovenskému žiakovi a pomohla mu čo najefektívnejšie dosiahnuť želanú jazykovú úroveň. Je v nich zohľadnená britská angličtina a texty nahovorili rodení Briti. Viac o učebniciach môžete nájsť v tomto videu.

Prednášajúci:

  • PaedDr. Martina Šipošová, PhD., Vedúca katedry, Katedra anglického jazyka a literatúry, Pedagogická fakulta UK v Bratislave

Kedy a kde?

  • V stredu 20. 10.  2021
  • Čas: 14:00 – 15:00

Za koľko?

  • Webinár bude ZADARMO

Zaregistrovať sa

 

ĎALŠIE NOVINKY | Grantexpert.sk

ARCHÍV WEBINÁROV

Chceli by ste mať k dispozícii kompletný archív webinárov?

AKTUÁLNE VÝZVY | Grantexpert.sk

AKTUÁLNE VÝZVY

Radi vám pomôžeme získať financie pre vaše projekty.

ŠKOLENIA A WEBINÁRE | Grantexpert.sk

ŠKOLENIA A WEBINÁRE

Zorientujte sa vo svete eurofondov a iných grantov.

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk