Pre koho je služba určená?

Máte v hlave rôzne nápady na projekt a neviete z čoho ich financovať? Môžete sa vôbec o finančný príspevok uchádzať? Zadajte vaše projektové nápady a naši experti vám na tieto otázky dajú odpoveď.

Keď pre vás nájdu vhodný grantový zdroj, môžete pokračovať v procese a vybrať si experta, ktorý vám vypracuje žiadosť o nenávratný finančný príspevok. Vypracovanie žiadosti je samostatná služba.

Koľko to stojí?

Služba posúdenie projektového nápadu je spoplatnená sumou 34,90 € s DPH (29,08 € bez DPH) za jeden projekt.

Po uhradení  služby budete môcť do vášho profilu, v časti Moje projekty, zadať a uložiť váš nápad. Expert si následne váš nápad prezrie a pokúsi sa vám pomôcť. Jeho hodnotenie nájdete v správach vo vašom profile na portáli GrantExpert.sk

Ako to funguje?

Kliknite na tlačidlo Objednať posúdenie nápadu cez registráciu/prihlásenie na portál sa dostanete k dokončeniu objednávky zaplatíte za službu vo vašom (novom) profile kliknete v hornej časti obrazovky na Moje projekty a zadáte popis vášho projektového nápadu do 8 – 10 pracovných dní obdržíte do správ vo vašom GrantExpert profile hodnotenie projektu.

Ak pôjde všetko hladko a experti budú môcť k vášmu projektu priradiť vhodný grantový zdroj, môžete využiť službu Vypracovanie projektu (žiadosti o grant).

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk