Vypracovanie projektovej žiadosti (o grant alebo dotáciu)

Prvým krokom na ceste k získaniu dotácie je váš projektový nápad alebo zámer. Zjednodušene povedané – ak chcete získať financie, potrebujete si v prvom rade ujasniť, na aký účel ich chcete získať. Následne je potrebné zistiť, či je váš nápad možné financovať z niektorej aktuálnej grantovej výzvy. Vypracovanie projektu je teda až finálna fáza. Otvorené ale aj plánované výzvy nájdete v našej databáze. Vďaka tomu zistíte aké témy a projekty aktuálne môžete podporiť z grantov a dotácií.

Ak máte nápad, no nechce sa vám prehľadávať všetky dotačné zdroje, radi vám pomôžeme. Naši experti váš nápad prečítajú, posúdia a pustia sa do hľadania vhodného grantu alebo dotácie. Na portáli máte k dispozícii 3 možnosti ako si dať vypracovať projekt expertmi:

1. Máte projektový nápad a našli ste aj vhodnú výzvu?

Výborne. Ak ste si výzvu našli samostatne a viete, že ste oprávneným žiadateľom – napíšte nám na ahoj@grantexpert.sk

My sa vám ozveme s konkrétnou cenovou ponukou na vypracovanie vášho projektu.

Chcem ponuku

2. Pomôžeme vám s hľadaním vhodnej dotácie?

Ako prvé si vyberte balík spolupráce. V rámci balíkov MEDIUM a PROFI máte v cene aj vyhľadanie vhodnej dotácie našimi expertmi. Po zakúpení jedného z nich budete môcť prostredníctvom svojho profilu na portál pridať projekt. Systém vás navedie, aby ste pár vetami opísali projektový zámer, ktorý chcete podporiť a vyplnili niekoľko základných informácií. Na základe toho sa naši experti pustia do hľadania vhodného zdroja. Ak pre vás nájdu grant alebo dotáciu, budete si môcť vybrať z ponuky expertov toho, kto vám vypracuje projektovú žiadosť.

Viac o balíkoch spolupráce

3. Služba posúdenie projektového nápadu

Služba posúdenie projektového nápadu je súčasťou balíkov MEDIUM a PROFI ale viete si ju objednať aj zvlášť. Postup je podobný. Po zakúpení služby budete môcť prostredníctvom svojho profilu na portál pridať projekt. Systém vás navedie, aby ste pár vetami opísali projektový zámer, ktorý chcete podporiť a vyplnili niekoľko základných informácií. Na základe toho sa naši experti pustia do hľadania vhodného zdroja.

Nájdite mi vhodný grant

Všetko máte pod kontrolou

Aký je ďalší postup? Po uzatvorení zmluvy s expertom a platby za jeho služby sa tvorba projektu začína – od úvodného stretnutia s expertom, cez prípravu návrhu projektu až po finálne odovzdanie kompletnej žiadosti o nenávratný finančný príspevok. Vaša platba je expertovi uvoľňovaná postupne až po akceptácií čiastkového výstupu z Vašej strany. Vaše peniaze sú v bezpečí a kedykoľvek Vám vrátime nevyčerpanú časť zálohy ak sa rozhodnete nepokračovať v príprave projektu.

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk