Služby, ktoré posunú váš nápad k realite

Konzultácia, Posúdenie nápadu

S čím Vám vieme poradiť?

Máte nápad a radi by ste sa dozvedeli ako naň môžete získať financie pomocou grantových a dotačných zdrojov? Chcete zistiť čo obnáša proces žiadania grantovej podpory? Tieto a ďalšie otázky si počas konzultácie prejdete so skúseným odborníkom, ktorý vám všetko vysvetlí jednoducho a bez zbytočne zložitého jazykového paškvilu grantového financovania. Využite grantové poradenstvo k podpore vášho tvorivého nápadu formou konzultácie priamo s našimi GrantExpertmi.

Konzultáciu vám poskytneme pre tieto oblasti:

  • Financovateľnosť vášho nápadu a identifikácia dotačných zdrojov
  • Príprava projektu
  • Odvolania proti rozhodnutiam o neschválení projektu
  • A iné
Ako prebieha konzultácia?

Po objednaní a zaplatení služby vás budeme kontaktovať a zistíme vaše potreby a dohodneme presný čas konzultácie. Následne v závislosti od vašej požiadavky pre vás vyberieme najvhodnejšieho konzultanta, s ktorým sa v dohodnutom čase stretnete (v našich priestoroch na Záhradníckej 72 v Bratislave) alebo vás kontaktuje telefonicky, či cez skype (záleží len a len od vašich preferencií) a zodpovie všetky vaše otázky.

Koľko stojí konzultácia?

Štandardný rozsah konzultácie je 60 minút a jej cena je 69 € s DPH (57,5 € bez DPH).

Čo vám služba prinesie?

Máte v hlave rôzne nápady na projekt a neviete z čoho ich financovať? Sú už otvorené alebo zatiaľ len plánované grantové výzvy na podporu vášho projektu? Môžete sa vôbec o finančný príspevok uchádzať? Zadajte vaše projektové nápady a naši experti vám na tieto otázky dajú odpoveď.

Keď pre vás nájdu vhodný grantový zdroj, môžete pokračovať v procese a vybrať si experta, ktorý vám vypracuje žiadosť o nenávratný finančný príspevok. Vypracovanie žiadosti je samostatná služba.

Koľko to stojí?

Služba posúdenie projektového nápadu je spoplatnená sumou 34,90 € s DPH (29,08 € bez DPH) za jeden projekt.
Po uhradení služby budete môcť do vášho profilu, v časti Moje projekty, zadať a uložiť váš nápad. Jeho hodnotenie nájdete v správach vo vašom profile na portáli GrantExpert.sk

Ako to funguje?

Kliknite na tlačidlo  Posúdiť nápad cez registráciu/prihlásenie na portál sa dostanete k dokončeniu objednávky zaplatíte za službu →  vo vašom (novom) profile kliknete v hornej časti obrazovky na Moje projekty a zadáte popis vášho projektového nápadu do 3 – 4 pracovných dní obdržíte do správ vo vašom GrantExpert profile hodnotenie projektu.

Ak pôjde všetko hladko a experti budú môcť k vášmu projektu priradiť vhodný grantový zdroj, môžete využiť službu Vypracovanie projektu (žiadosti o grant).

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk