Dotácie na kultúru a kreativitu

Čo je nové v podpore tvorivých odvetví?

Vedeli ste, že na tému kultúra a kreativita pre vás sledujeme takmer stovku výziev?

Každý deň sa snažíme nájsť pre vás ďalšie a ďalšie výzvy z oblasti kultúry a kreatívneho priemyslu. Či už sú to dotácie z Audiovizuálneho fondu, Programu Kreatívna Európa alebo Fondu na podporu umenia – prinášame vám ich všetky na jednom mieste.

Nové výzvy na podporu kultúry a kreatívneho priemyslu vychádzajú často, no dostať sa k nim je občas zložité. My, na portáli Grantexpert.sk trávime hodiny času hľadaním výziev pre vás.

Chcete vedieť viac o dotačných zdrojoch?

previous arrow
Slide 1
KREATÍVNE VOUCHRE

Získajte vouchre na kúpu diel a služieb v rámci kreatívnych oblastí: architektúra, dizajn, reklama a marketing, IKT programovanie. Vy sami patríte do jedného z týchto odvetví? Ponúkajte vďaka projektu svoje služby a diela záujemcom o vouchre.

WORTH - PARTNERSTVO

WORTH vytvára a podporuje nadnárodnú spoluprácu medzi módnymi návrhármi, kreatívnymi ľuďmi, výrobcami a technologickými firmami s cieľom vyvinúť dizajnové a inovatívne produkty v oblasti módy a životného štýlu.

INTEGROVANÝ REGIONÁLNY OPERAČNÝ PROGRAM

Operačný program má za cieľ vytvoriť priaznivé prostredie pre rozvoj kultúrneho a kreatívneho priemyslu a tým zvýšiť zamestnanosť v odvetví. Nákup technológií je len jedna z aktivít, ktoré môžete podporiť.

KREATÍVNA EURÓPA

Kreatívna Európa je programom EÚ zameraným na podporu európskej kinematografie a kultúrnych a tvorivých odvetví. Celkový rozpočet programu je 1,46 miliárd EUR.

Slide 1 - copy
FOND NA PODPORU UMENIA

Fond podporuje nasledovné programy: Umenie; Kultúrne podujatia, aktivity a časopisy; Výskum a vzdelávacie aktivity; Ľudová kultúra a kultúrno-osvetová činnosť; Medzinárodné aktivity a mobility; Pamäťové a fondové inštitúcie.

AUDIOVIZUÁLNY FOND

Audiovizuálny fond poskytuje finančné prostriedky autorom a výrobcom slovenských audiovizuálnych. Fond tiež poskytuje štipendiá pre fyzické osoby, ktoré sa tvorivo alebo výskumne podieľajú na rozvoji audiovizuálnej kultúry a priemyslu v SR.

next arrow

Rozbehnite kreatívnosť s GrantExpert.sk

Naše služby šijeme na mieru vaším potrebám.

Chcete vedieť viac?

Pozrite si ponuku našich školení,
webinárov a online
kurzov.

Máte nápad?

Zistite ako z neho spraviť projekt,
získajte rady a tipy ako ho posunúť
na vyššiu úroveň. Poradíme vám.

Napíšeme vám projekt?

Nechajte vypracovanie žiadosti o grant
na odborníka a ušetrený čas
a energiu vrhnite do svojej tvorby.

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk