Služby, ktoré vám prinesú vypracovaný projekt

Projektová Fabrika, Vypracovanie projektu

Vyrobte si projekt s našou pomocou

Získajte financie pre váš projekt alebo podnikanie.

Pripravujeme intenzívny mentoringový program pre tých, ktorí si svoj projekt chcú napísať sami. Využite príležitosť a vypracujte si vlastnú projektovú žiadosť s mentoringom skúsených expertov našej spoločnosti. Na rozdiel od bežných školení, dostávajú účastníci programu individuálnu spätnú väzbu na svoj projekt vo viacerých kolách a po úspešnom zvládnutí programu odchádzajú s hotovou grantovou žiadosťou.

Ak ste rozhodnutý napísať si vlastný projekt a ocenili by ste pritom rady skúsenejších mentorov, program projektová Fabrika je pre vás ako stvorený. Či už ste samostatný kreatívec alebo podnik, dajte nám pomocou nezáväzného formulára nižšie vedieť na čo chcete dotáciu využiť. Nazbierame dostatočné množstvo záujemcov, ktorí by si chceli napísať projekt v oblasti kultúry a kreatívnosti a rozbiehame našu Fabriku.

Posúdime relevantnosť nápadu a naši mentori vám v projektovej Fabrike ukážu cestu k samostatnému vypracovaniu kvalitnej žiadosti. Získate oveľa viac ako len školenie.

Z Fabriky si odnesiete:
 • hotový biznis plán
 • pripravený rozpočet a prieskum trhu
 • hotovú projektovú žiadosť
 • celkové know-how ako postupovať
Ako sa prihlásiť?

Vyplňte a odošlite jednoduchý nezáväzný formulár nižšie na tejto stránke. Po overení vhodnosti projektu pre podporu z grantov vám zašleme podmienky účasti a návrh zmluvy. Nazbierame dostatočné množstvo záujemcov a rozbiehame fabriku. Stačí vyplniť formulár a my vám zašleme našu ponuku.

  Dajte nám vedieť váš záujem o projektovú Fabriku

  Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (Grantexpert s. r. o.) ich spracovávať na základe vašej žiadosti a súhlasu podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať spôsobom uvedeným v zásadách ochrany osobných údajov.

  Súhlasím so spracúvaním svojich osobných údajov spoločnosťou Grantexpert s. r. o. na účely prejavenia záujmu o službu Fabrika, v súlade so zásadami ochrany osobných údajov.

  Dajte si vypracovať žiadosť o grant, je to jednoduché

  Prvým krokom na ceste k vypracovanej žiadosti o nenávratný finančný príspevok (ľudovo projekt) je posúdenie vášho nápadu. Čiže na úvod si prejdeme váš projektový nápad a pustíme sa do hľadania vhodného zdroja na jeho realizáciu. Vďaka tomu viete hneď na začiatku, či má cenu investovať váš čas, energiu a peniaze do získavania grantov a dotácií pre váš projekt.

  1. Zaregistrujte sa a založte si projekt

  Ako prvé si vyberte vhodný balík spolupráce a registrujte sa na portáli. Registrácia prostredníctvom balíkov Medium alebo Profi poskytuje možnosť založenia projektu za účelom jeho posúdenia už v cene. Ak však nemáte záujem ani o jeden z týchto dvoch balíkov, môžete sa registrovať napríklad aj cez bezplatný balík Free a využiť službu Posúdenie projektového nápadu.Vďaka tomu budete môcť zadať svoj projekt. Systém vás navedie, aby ste pár vetami opísali projektový zámer, ktorý chcete podporiť. Na základe vami zadaných informácií posúdime váš projekt, priradíme mu vhodný zdroj podpory, pošleme vám jeho základné podmienky alebo vám napíšeme prečo sme k nemu nemohli nič priradiť.

  2. Objednajte službu vypracovanie projektu a oslovte expertov

  Po úspešnom nájdení grantu pre váš projekt sa vám zobrazí možnosť objednania služby Vypracovanie projektu. Po jej objednaní už uvidíte vhodných expertov pre váš projektový zámer, z ktorých môžete vyberať na základe ceny za napísanie žiadosti, referencií, expertízy, hodnotenia od iných klientov. Môžete osloviť jedného, alebo aj viacerých expertov súčasne. Po oslovení sprístupníme vybraným expertom Váš profil a projektový nápad.

  3. Vyberte si experta a začnite s prípravou projektu pre získanie grantov

  Po potvrdení spolupráce z oboch strán Vám vygenerujeme zmluvu. Po uzatvorení zmluvy s expertom a platby za jeho služby sa tvorba projektu začína – od úvodného stretnutia s expertom, cez prípravu návrhu projektu až po finálne odovzdanie kompletnej žiadosti o nenávratný finančný príspevok.

  4. Všetko máte pod kontrolou

  Vaša platba je expertovi uvoľňovaná postupne až po akceptácií čiastkového výstupu z Vašej strany. Vaše peniaze sú v bezpečí a kedykoľvek Vám vrátime nevyčerpanú časť zálohy ak sa rozhodnete nepokračovať v príprave projektu.

  Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk