Služba, ktorá vám prinesie hotový projekt

Vypracovanie projektu

Dajte si vypracovať žiadosť o grant, je to jednoduché

Prvým krokom na ceste k vypracovanej žiadosti o nenávratný finančný príspevok (ľudovo projekt) je posúdenie vášho nápadu. Čiže na úvod si prejdeme váš projektový nápad a pustíme sa do hľadania vhodného zdroja na jeho realizáciu. Vďaka tomu viete hneď na začiatku, či má cenu investovať váš čas, energiu a peniaze do získavania grantov a dotácií pre váš projekt.

1. Zaregistrujte sa a založte si projekt

Ako prvé si vyberte vhodný balík spolupráce a registrujte sa na portáli. Registrácia prostredníctvom balíkov Medium alebo Profi poskytuje možnosť založenia projektu za účelom jeho posúdenia už v cene. Ak však nemáte záujem ani o jeden z týchto dvoch balíkov, môžete sa registrovať napríklad aj cez bezplatný balík Free a využiť službu Posúdenie projektového nápadu.Vďaka tomu budete môcť zadať svoj projekt. Systém vás navedie, aby ste pár vetami opísali projektový zámer, ktorý chcete podporiť. Na základe vami zadaných informácií posúdime váš projekt, priradíme mu vhodný zdroj podpory, pošleme vám jeho základné podmienky alebo vám napíšeme prečo sme k nemu nemohli nič priradiť.

2. Objednajte službu vypracovanie projektu a oslovte expertov

Po úspešnom nájdení grantu pre váš projekt sa vám zobrazí možnosť objednania služby Vypracovanie projektu. Po jej objednaní už uvidíte vhodných expertov pre váš projektový zámer, z ktorých môžete vyberať na základe ceny za napísanie žiadosti, referencií, expertízy, hodnotenia od iných klientov. Môžete osloviť jedného, alebo aj viacerých expertov súčasne. Po oslovení sprístupníme vybraným expertom Váš profil a projektový nápad.

3. Vyberte si experta a začnite s prípravou projektu pre získanie grantov

Po potvrdení spolupráce z oboch strán Vám vygenerujeme zmluvu. Po uzatvorení zmluvy s expertom a platby za jeho služby sa tvorba projektu začína – od úvodného stretnutia s expertom, cez prípravu návrhu projektu až po finálne odovzdanie kompletnej žiadosti o nenávratný finančný príspevok.

4. Všetko máte pod kontrolou

Vaša platba je expertovi uvoľňovaná postupne až po akceptácií čiastkového výstupu z Vašej strany. Vaše peniaze sú v bezpečí a kedykoľvek Vám vrátime nevyčerpanú časť zálohy ak sa rozhodnete nepokračovať v príprave projektu.

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk