Balík spolupráce LIGHT

Odomknite si bližšie informácie o všetkých grantoch a za cenu jedného kapučína získajte viac z našej komplexnej databázy grantov a dotácií. Iba za 2,90 mesačne v balíku spolupráce LIGHT získate:

1. Detaily o jednotlivých grantoch a eurofondoch, denne aktualizované a prepísané do ľudskej reči. Databáza okrem informácií o zdrojoch EÚ obsahuje aj dotácie z cezhraničných a lokálnych grantových schém.

2. Po vytvorení profilu, získate možnosť nákupu ostatných služieb bez nutnosti vyplňovania dodatočných informácií. Generovanie faktúry alebo automatická platba podľa vašich požiadaviek sú samozrejmosťou. Na výber máte širokú škálu služieb:

    • Najnovšie školenia, ktoré vám pomôžu zorientovať sa vo svete grantového financovania
    • Potrebujete poradiť? Zorientovať sa v dotačných možnostiach? Potrebujete komplexné odpovede? Porozprávajte sa s našimi odborníkmi, objednajte si konzultáciu s expertom na dotácie a fondy EU
    • Máte v hlave rôzne nápady na projekt a neviete z čoho ich financovať? Môžete sa vôbec o finančný príspevok uchádzať? Potrebujete pomoc pri vyhľadaní vhodnej dotácie, ktorou by sa dal financovať váš projekt ? Zadajte váš projektový nápad a naši experti vám na tieto otázky dajú odpoveď. Vďaka tomu viete hneď na začiatku, či má cenu investovať váš čas, energiu a peniaze do získavania grantov a dotácií pre váš projekt.
    • Viete, ktorú dotáciu použiť, po konzultácii ste si ujasnili čo je z vášho projektu financovateľné z grantov, už chýba len projekt napísať tak, aby bol úspešný v získaní dotácie. Na to je určená naša služba vypracovanie projektu. Máme niekoľko nezávislých expertov na písanie projektov, ktorí vám radi skompletizujú žiadosť o grant. Všetko máte pod kontrolou.

3. Automatické sledovanie nových výziev (nastaviteľné podľa vašich preferencií a záujmov). Už nebudete musieť prácne vyhľadávať zdroje na financovanie vašich projektov. Nastavíte si notifikácie a informácia o akejkoľvek zmene vo výzvach vám príde do mailu. Bezprácne, rýchlo a ihneď po jej otvorení/zmene.

4. Aby ste sa rýchlejšie zorientovali vo svete dotačných schém, dostanete od nás zdarma prístup k eBooku: Ako úspešne čerpať eurofondy.

Stojíme si za našim obsahom. Vyskúšajte prístup doň za symbolickú sumu 2,90 na mesiac a získajte prehľad o jeho výhodách.

Ak potrebujete viac informácií ako je len prehľad o detailoch grantov a nákupe služieb, vyberte si prosím jeden z vyšších balíkov spoluprác:

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk