Portál GrantExpert.sk ponúka nové možnosti podpory

Vážení používatelia,

po roku a pol fungovania vám prinášame novú verziu portálu GrantExpert.sk. Stránka však neprešla len grafickým redizajnom. Hlavnou zmenou sú úplne nové funkcie a služby. Ich cieľom je zjednodušiť najmä vyhľadávanie zdrojov financovania pre vaše projekty a odborné poradenstvo, zamerané na efektívnu prípravu žiadostí o dotácie.

Vzhľadom na to, že poskytujeme čoraz širšie portfólio služieb, pripravili sme pre vás aj nové balíky predplatného. Tie budú prispôsobené potrebám náročnejších i menej náročných klientov. Detaily nájdete tu.

Okrem toho sme pre vás pripravili aj úplne nový systém pre registrovaných užívateľov. Klienti s registráciou budú mať po prihlásení hneď na domovskej stránke jasný prehľad o všetkých projektoch a využívaných službách.

Užitočným údajom sú aj údaje o čase, ktorý ostáva do ukončenia prijímania žiadostí o dotácie a počet správ od experta pre zadaný projekt. Zároveň vás vždy na domovskej stránke upozorníme na aktuálne školenia, eBooky a nové služby.

Nová verzia portálu GrantExpert.sk prináša aj nové možnosti platby: platiť bude možné cez TatraPay a čoskoro pribudne aj možnosť úhrady prostredníctvom platobnej karty.

Veríme, že všetky tieto zlepšenia vám uľahčia nielen prácu s našim portálom, ale najmä efektívnejšiu prípravu úspešných projektov a žiadostí o dotácie, granty a štipendiá.

Budeme radi, ak nám prípadné pripomienky napíšete na adresu ahoj@grantexpert.sk.

S úctou
Tamás Szőke
zakladateľ portálu GrantExpert.sk


ĎALŠIE NOVINKY | Grantexpert.sk

ARCHÍV WEBINÁROV

Chceli by ste mať k dispozícii kompletný archív webinárov?

AKTUÁLNE VÝZVY | Grantexpert.sk

AKTUÁLNE VÝZVY

Radi vám pomôžeme získať financie pre vaše projekty.

ŠKOLENIA A WEBINÁRE | Grantexpert.sk

ŠKOLENIA A WEBINÁRE

Zorientujte sa vo svete eurofondov a iných grantov.

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk