Pracovné raňajky ku grantovým výzvam

Pracovné raňajky pripravujeme pravidelne k zaujímavým grantovým výzvam.
Získate základné informácie o aktuálnych grantových výzvach – podporované oblasti, žiadatelia, aktivity, výška nenávratného finančného príspevku.

Na záver raňajok sa na prípadových štúdiách dozviete, ako pripraviť žiadosť o nenávratný finančný príspevok (NFP)  a ako implementovať schválené projekty.

Zastavte sa na pracovné raňajky. Overte si, či je daný grant skutočne vhodný pre váš projektový zámer a inšpirujte sa skúsenosťami ostatných žiadateľov o eurofondy.

Webinár: Podpora mladých a malých poľnohospodárov

Poľnohospodárstvo a jeho rozvoj je téma, ktorá v spoločnosti rezonuje zo všetkých strán. Na najbližších GranTalks si do detailu rozoberieme nové výzvy zamerané na podporu podnikateľskej činnosti mladých poľnohospodárov a malých poľnohospodárskych podnikov. Na výzvy je vyčlenených spolu takmer 18 miliónov eur a granty budú prerozdelené naprieč Slovenskom od Bratislavského až po Košický samosprávny kraj. Okrem webináru organizuje portál Grantexpert.sk k týmto výzvam aj intenzívny mentoringový program nazvaný „Projektová fabrika“ pre tých, ktorí si chcú svoj projekt podať sami. Všetky informácie o výzvach, ale aj o Projektovej fabrike pre mladých a malých poľnohospodárov sa dozviete na našom webinári v stredu, 15. apríla. Na webinári sa dozviete: kto a na aké projekty môže získať financie prečo je dôležitý podnikateľský plán aké sú ďalšie podmienky na čo si dať pri žiadosti pozor kto sa môže zapojiť do Projektovej fabriky Tento webinár sa už uskutočnil. Nájdete ho však v našom archíve. Chceli by ste mať k dispozícii archív […]

GranTalks: Top dotácie na rok 2020 – kultúrny a kreatívny priemysel (+ ďalší termín)

V najbližšom období pre vás pripravujeme sériu podujatí GranTalks, kde vám predstavíme najzaujímavejšie dotačné zdroje pre rok 2020. V poradí tretie tohtoročné GranTalks, čiže rozhovory o grantoch sa budú niesť v duchu výziev určených pre kultúrny a kreatívny priemysel na rok 2020. Dozviete sa aké oblasti a činnosti možno finančne podporiť z množstva grantových zdrojov. Nórske fondy, Kreatívne vouchre, Podpora kultúrneho a kreatívneho priemyslu, Fond na podporu umenia, Audiovizuálny fond… Je si z čoho vyberať. Na GranTalks sa porozprávame: o širokej škále grantov a dotácií na podporu kultúry, kreatívnej tvorby a kreatívneho priemyslu o tom kto a na aké projekty môže získať financie aké sú podmienky jednotlivých dotácií na čo si dať pozor Kedy, kde, za koľko: vo štvrtok 12. marca 2020 od 10:00 – 12:00 hod.v Centire, Záhradnícka 72, Bratislava vstupné: 39 € V súvislosti s aktuálnym dianím v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19 vás upozorňujeme na možnú zmenu termínu alebo formy školenia (on-line). […]

Workshop: Od nápadu k projektu

Preveďte svoj nápad z myšlienky do úspešného a realizovateľného projektu. Na workshope si vypracujete logickú maticu a získate praktické rady od expertov.

Webinár: 1,2,3 Granty

Zistite viac o výzve podporujúcej projekty zamerané na dosiahnutie inovácie produktu alebo procesu prostredníctvom výskumno-vývojových aktivít a inovačných opatrení.

Ako na úspešnú realizáciu schválených KKP projektov

Schválili vám už KKP projekt z minulej výzvy? Máme pre vás školenie ako na úspešnú realizáciu projektov…

Pracovné raňajky: Podnikanie v kultúrnom a kreatívnom priemysle

Využite plánovaný grant na obstaranie technológií, náradia, softvéru, podporu marketingu…

Pracovné raňajky: Energetické audity a zatepľovanie pre malé a stredné podniky

Využite aktuálne vyhlásený grant na energetické audity, zatepľovanie, výmenu okien, výmenu či rekonštrukciu zdroja tepla…

Workshop: Aktuálne dotácie EÚ v Žiline

7. septembra sme v Žiline predstavili pripravované eurofondy a granty na podporu nákupu technológií, výskumu, vývoja a nových myšlienok v rámci výroby, na zlepšenie energetickej efektívnosti, alebo na vzdelávanie zamestnancov.

Pracovné raňajky: Podpora inovácií v malých a stredných podnikoch

Využite aktuálne vyhlásený grant na založenie novej prevádzkarne, diverzifikáciu výroby, alebo zásadnú zmenu celkového výrobného procesu.

Workshop: Aktuálne dotácie EÚ v Banskej Bystrici

Využite pripravované eurofondy a granty na podporu výskumu, vývoja a nových myšlienok v rámci výroby, na zlepšenie energetickej efektívnosti, alebo na vzdelávanie zamestnancov.

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk