Máte nápad? Grantové financovanie pomôže

Záujemcovia o granty a dotácie čelia na ceste k ich čerpaniu viacerým výzvam. Kde nájdem potrebné informácie? Ako získať dotácie? Na koho sa obrátiť pri príprave projektovej žiadosti? Existuje veľa zdrojov informácií, ale ako sa vyznať v „eurofondštine“ a často neprehľadných dokumentoch? Konečne existuje riešenie.

Všetky informácie na jednom mieste

Portál elearning.grantexpert.sk ponúka aktuálne informácie o grantoch a dotáciách na jednom mieste. Nájdete tu všetky operačné programy na Slovensku, cezhraničné operačné programy, bruselské granty, ako aj ďalšie granty určené pre Slovákov. Nie sú tu iba granty Európskej únie, ale všetky grantové systémy financovania, ktoré na Slovensku existujú.
Najnovším prírastkom sú Expo Live Inovačné granty, ktoré podporujú sociálne startupy a podnikateľov z celého sveta. Cieľom Expo Live je podporovať projekty s inovatívnymi riešeniami spoločenských alebo environmentálnych problémov.
Novinkou sú aj kreatívne vouchere, ktoré je možné použiť na obstaranie služieb a diel v odvetviach architektúry, dizajnu, reklamy a IKT programovania. O kreatívne poukážky sa môžu uchádzať malí a strední podnikatelia z celého Slovenska. Prostredníctvom voucherov môžu žiadatelia získať podporu vo výške 50 % ich nákladov na služby a diela v kreatívnych odvetviach. Podnikatelia zaplatia celú zákazku a po predložení kompletnej dokumentácie im poskytovateľ finančnej pomoci voucher spätne preplatí.
Toto všetko a veľa ďalších zaujímavých foriem grantovej podpory nájdete na portáli GrantExpert.sk. Vo vyhľadávači grantov, ktorý sa vám zobrazí hneď po načítaní stránky, si môžete jednoducho filtrovať granty podľa toho komu a na čo sú určené.

Nechcete strácať čas hľadaním?

Pre vás, ktorí hľadáte rýchle a overené riešenie, stačí zadať na portáli GrantExpert projektový nápad, grantoví experti pre vás nájdu vhodnú dotáciu a včas vám príde notifikácia o termíne vyhlásenia výzvy na podávanie žiadosti o grant.
Nechcete strácať čas zdĺhavým čítaním výziev? Vyhovujú vám viacej videá ako zdroj informácií? Portál GranExpert ponúka balíky spolupráce s video obsahom k vybraným grantovým výzvam. Jednoduchou a pútavou formou sa dozviete pre koho, na čo a za akých podmienok je možné získať grantovú podporu.

5 krokov k hotovej projektovej žiadosti

Už nemusíte na rôznych weboch hľadať, či niekto podporí váš nápad, nadáciu, občianske združenie alebo rozvoj vašej obce, na portáli Grant Expert môžete rovno začať s prípravou žiadosti o grant.
Stačí iba 5 krokov a máte v rukách hotovú žiadosť. Ak už máte vybraný vhodný grant a popísaný váš projektový zámer, stačí si na portáli vybrať z vopred preverených grantových expertov. Na ich profiloch si môžete pozrieť, aké majú skúsenosti, referencie a ako ohodnotili spoluprácu s nimi ich predošlí klienti.. Ďalej už iba pohodlne komunikujete s expertom on-line, pripomienkujete jeho výstupy a čakáte na vypracovanie kompletnej grantovej žiadosti.

Za vyskúšanie nič nedáte. Registrácia na portáli je zdarma. Presvedčte sa sami, že žiadať o granty sa konečne dá jednoducho a rýchlo: elearning.grantexpert.sk.


ĎALŠIE NOVINKY | Grantexpert.sk

ARCHÍV WEBINÁROV

Chceli by ste mať k dispozícii kompletný archív webinárov?

AKTUÁLNE VÝZVY | Grantexpert.sk

AKTUÁLNE VÝZVY

Radi vám pomôžeme získať financie pre vaše projekty.

ŠKOLENIA A WEBINÁRE | Grantexpert.sk

ŠKOLENIA A WEBINÁRE

Zorientujte sa vo svete eurofondov a iných grantov.

Všetky práva vyhradené © 2024 GrantExpert.sk